Ponadczasowa łazienka Excellent. Styl i funkcjonalność

Ponadczasowa łazienka Excellent. Styl i funkcjonalność

Artykuł sponsorowany.

Łazienka jest bardzo ważną częścią każdego domu oraz mieszkania. Najnowsze trendy 2022 trochę odczarowują kojarzenie tego pomieszczenia wyłącznie z higieną, lecz traktowana jest także, jako strefa relaksu.

Stylowa i funkcjonalna łazienka to idealne połączenie. Jak zaaranżować tą przestrzeń, aby mieściła się w najnowszych trendach, równocześnie cechując się praktycznością? Sprawdź, co jest modne w 2022 w aranżacji łazienek.

Stylowa łazienka – trendy 2022

Pierwszym wyznacznikiem trendów w aranżacji łazienki, jest posiadanie, zarówno prysznica i wanny. Takie połączenie było modnym rozwiązaniem, już kilkanaście lat temu. Jak widać moda lubi wracać, więc w 2022 roku nastąpiła era tych dwóch rodzajów przestrzeni do zażywania kąpieli. Oczywiście, takie rozwiązanie będzie praktyczne w średnich i dużych łazienkach. W małych przestrzeniach zwyczajnie nie będzie na to miejsca.

Najmodniejszym rozwiązaniem będzie stworzenie strefy kąpielowej, gdzie wanna i prysznic nie są niczym przedzielone. Może pojawić się jedna szyba, która będzie oddzielać wannę i prysznic od reszty łazienki.

Będąc w temacie prysznica, to w tym sezonie nastał czas na tzw. „mokre pokoje”, gdzie minimalistyczny wystrój zostanie połączony z kolumną prysznicową, która będzie zamontowana na dowolnej ścianie – bez kabiny, kotary, czy szyby.

W trendach znajdują się również wanny – szczególnie te wolnostojące. Dużą popularnością będą cieszyły się te o opływowych kształtach. Jeśli chodzi o umywalki, to tegorocznym hitem wciąż są modele nablatowe – również o obłych kształtach. Wśród dodatków bezdyskusyjnie będzie królował chrom, miedź i złoto. Nie zabraknie też elementów drewnopodobnych, czy wykonanych z bambusa.

Elegancka łazienka i kwartalnik Excellent

Będąc w temacie dekoratorskim, to również w obliczu przestrzeni łazienkowej, fajnie jest stworzyć coś pięknego w atrakcyjnej cenie. Kwartalnik Excellent jest dzieckiem firmy o identycznym brzmieniu. Jest to zbiór produktów, które występują w promocyjnych cenach. Znajdują się w nim artykuły z każdej kategorii, więc z kwartalnikiem Excellent możliwe jest pełne zaaranżowanie przestrzeni.

A dlaczego warto zainteresować się tą marką? Jest to polska firma, która od ponad 30 lat jest na rodzimym rynku. Nie ma tutaj mowy o bylejakości – każdy produkt jest klasy premium. Cały asortyment bazuje na uniwersalnych dodatkach – również klasycznych i eleganckich –  które znajdą zastosowanie w większej i mniejszej przestrzeni. W ofercie nie brakuje również produktów zgodnych z aktualnie panującymi trendami.

Bogata oferta firmy Excellent

Excellent to bogaty wybór wanien. W sklepie dostępne są:

  • Wanny prostokątne,
  • Wanny narożne,
  • Wanny owalne,
  • Wanny wolnostojące,
  • Wanny do zabudowy.

Wszystkie – oprócz ciekawego designu – są też przyjemne w użytkowaniu i łatwe w czyszczeniu. Oferta jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

Firma oferuje również szeroką gamę kabin prysznicowych o różnych kształtach. Są też modne szklane ścianki, które odgradzają strefę kąpielową od reszty łazienki. Aczkolwiek nie brakuje w ofercie tradycyjnych brodzików, które można zaaranżować w małej i dużej łazience. Oferta obejmuje też wyroby ceramiczne, szafki, umywalki i modne dodatki. Wysokiej jakości armatura to kolejna kategoria, w której znajdują się panele natryskowe, baterie, zestawy prysznicowe etc.

Z firmą Excellent można stworzyć bardzo ciekawą łazienkę, wyposażoną od A do Z. Kompleksowe działanie są bardzo pożądane – dla klienta to ogromny atut. Duże doświadczenie w branży też niesie za sobą wiele korzyści. Warto zapoznać się z tą polską marką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *