Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/birdcode/domains/nasze-domy.com/public_html/wp-content/plugins/ginger/addon/analytics/ginger.analytics.php on line 105
Pomysł na oświadczyny

Pomysł na oświadczyny

Ile par, tyle pomysłów na oświadczyny. Każdy mężczyzna może zaskoczyć swoją wybrankę życia oryginalnymi zaręczynami. Jak to zrobi zależy wyłącznie od niego. My proponujemy kilka opcji, które mogą zainspirować i ułatwić stworzenie wymarzonych do tego warunków.

Podróż sentymentalna

Świetnym pomysłem na oświadczyny będzie powrót do początków waszego związku. Pierwsza piosenka, pierwszy wspólny obiad, pierwsza butelka wina. Przypomnij sobie co jedliście na pierwszej randce, czy było to coś wytwornego, czy może zwykłe tosty albo spaghetti. Nie ma to większego znaczenia – odtwórz to, wyciąg wspomnianą butelkę wina i w zaciszu domowym złóż swojej wybrance propozycję małżeństwa.

Seans w kinie

Zwykła sobota, zabierasz swoją ukochaną do kina. Widzowie czekają na seans, za chwilę rozpocząć ma się premierowy film. Jednak wyświetlenie realizacji znacznie się opóźnia. Powodem tego jesteś właśnie ty. Wychodzisz z kinowego fotela, stajesz przed dużym ekranem z bukietem kwiatów, przepraszasz wszystkich za zamieszanie i oświadczasz się swojej ukochanej.

pudełeczko z pierścionkiem, zaręczyny

Rodzinny obiad

Jeśli Twoja ukochana jest osobą rodzinną i oboje cenicie sobie spotkania z najbliższymi, rodzinny obiad będzie idealnym momentem na sięgnięcie do kieszeni po pudełeczko z pierścionkiem. Dla wielu aprobata rodziców jest bardzo ważna, także w ten uroczysty dzień warto pamiętać także o przyszłych teściach – złóż na ich ręce kwiaty, albo inne drobne upominki.

Sportowe emocje

Duże sportowe eventy dają niezwykłą możliwość na oświadczyny. Przypadkowo zgromadzeni  w jednym miejscu kibice, na pewno nie zapomną o waszych zaręczynach. Być może uda się zaangażować w cały niecny plan któregoś ze sportowców, na przykład znanego siatkarza na meczu piłki siatkowej. Taka forma oświadczyn niewątpliwie zrobi wrażenie, jednak tu trzeba być przekonanym do uczuć swojej wybranki, żeby całość nie skończyła się nieplanowanym fiaskiem.

Fajerwerki

Zaproś swoją wybrankę do wykwintnej restauracji. Ustal wcześniej z kelnerami cały plan działania. W czasie kolacji zaczną oni śpiewać, pojawią się tancerze i najlepsze przyjaciółki panny młodej. Sięgnij wówczas po pierścionek, oświadcz się, a po wypowiedzeniu przez nią wymarzonego „tak”, zabierz ukochaną na dwór, gdzie będziecie mogli podziwiać piękny pokaz fajerwerków.

Niezależnie od formy i miejsca zaręczyn, czy to będzie w domu czy w restauracji  czy może gdzieś w Alpach, warto pamiętać o kilku rzeczach, które ułatwią zaaranżowanie niezapomnianego momentu.

  • Naturalność – warto być sobą, czuć się swobodnie i wypowiadać swoje własne słowa, a nie wyuczone, długie teksty. Oczywiście przemyślenie słów, których chcemy użyć, jest jak najbardziej wskazane.

  • Prostota – słowa, które usłyszysz od partnerki, tak na prawdę nie maja związku z tym jak piękny i duży pierścionek jej zaprezentujesz ani jak cudowne kwiaty wręczysz. To wszystko ma znaczenie drugorzędne. Liczy się szczerość i prostolinijność.

  • Detale – szczegóły są bardzo ważne dla każdej kobiety. Im bardziej postarasz się o detale tym większe zaskoczenie i radość wzbudzisz.

Źródło:

Oświadczyny – jak powinny wyglądać?

1 thought on “Pomysł na oświadczyny

  1. Świetne pomysły – ten z muzyką i tańcami dość odważny. Nie wiem czy wszystkie przyszłe panny młode byłyby z takich oświadczyn zadowolone, ale pomysł na pewno oryginalny 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *