Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/birdcode/domains/nasze-domy.com/public_html/wp-content/plugins/ginger/addon/analytics/ginger.analytics.php on line 105
Ekogroszek — co warto wiedzieć o ogrzewaniu ekogroszkiem?

Ekogroszek — co warto wiedzieć o ogrzewaniu ekogroszkiem?

Sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami — szukasz wydajnego paliwa stałego? Ekogroszek to paliwo otrzymywane w wyniku kruszenia najwyższej jakości węgla kamiennego. Ten materiał opałowy jest dokładnie oczyszczony z kamienia i odpadów, dlatego zawiera minimalną ilość popiołu i siarki. Zastanawiasz się, jaki węgiel pakowany wybrać? Chcesz kupić dobry ekogroszek, ale szukasz informacji na temat spalania ekogroszku? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Ekogroszek workowany — świetny materiał opałowy

Grudki ekogroszku workowanego mają wielkość 8-25 mm. Zanim opał z węgla kamiennego trafi do sprzedaży, jest porządnie suszony, dzięki czemu jego wilgotność jest o wiele mniejsza. Co więcej, ekogroszek charakteryzuje się wyjątkowo szlachetnymi właściwościami. Jest w nim niska zawartość siarki, a jego wartość opałowa bardzo wysoka. Dzięki temu koszty ogrzewania ekogroszkiem są konkurencyjne względem innych materiałów opałowych. Wartość opałową ekogroszku określić można w granicach 26 Mj/kg – 29 Mj/kg. Jest to dobry dla środowiska naturalnego materiał w niskiej cenie, a bazą dla ekogroszku jest głównie węgiel kamienny, który jest o wiele wydajniejszy od brunatnego. Wyższa wartość opałowa generuje więcej ciepła. W naszej ofercie znajdziesz różne produkty związane z ekogroszkiem, do różnego typu pieców — oferujemy konkurencyjne ceny, a dostawa jest błyskawiczna.

Konkurencyjne ceny ekogroszku workowanego — materiał do kotłów automatycznych

U nas kupisz wysokiej jakości ekogroszek workowany w konkurencyjnej cenie i z błyskawiczną dostawą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rodzaju paliwa stałego lub nie wiesz, jaki ekogroszek wybrać — skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń lub napisz do nas maila, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości. Ekogroszek można stosować w niskoemisyjnych kotłach automatycznych z palnikiem retortowym, w niskoemisyjnych kotłach na biomasę oraz w klasycznych kotłach przystosowanych do ogrzewania taką frakcją. Ekogroszek jest zatem produktem wyższej jakości, który powstaje z węgla kamiennego. Wytrzymałe worki plastikowe z zawartością miału węglowego świetnie zachowują właściwości paliwa przez cały okres przechowywania. Nasza cena ekogroszku jest niezwykle atrakcyjna, a jego spalanie umożliwia tanie ogrzewanie domu.

Co więcej, produkt składa się z drobnych grudek węgla o rozmiarze ok. 5-25 mm, dzięki czemu masz pewność, że spełnia on odpowiednie normy związane z użytkowaniem w piecach z różnymi podajnikami. Warto zaznaczyć, że wysoka jakość opału takiego, jak ekogroszek, zapewnia najlepsze parametry związane z jego charakterystyką. Ekogroszek workowany gwarantuje wysoką wydajność grzania, cechuje się wysoką wartością opałową, ma niską zawartość siarki i zawartość popiołu. To oraz inne zalety tego materiału grzewczego spowodowały, że ekogroszek stał się jednym z najpopularniejszym i najbardziej ekologicznym opałem. Dzięki niemu można utrzymać stały poziom ciepła w domu, a sam ekogroszek workowany wytwarzany jest z najwyższej jakości węgla, którego wydajność jest niezwykle duża. Wybierając ekogroszek, masz pewność, że nie wypuszczasz do atmosfery produktów ubocznych spalania, które szkodzą środowisku. Materiał opałowy dostępny jest w workach — u nas znajdziesz wyłącznie sprawdzony towar, dobry do domowej eksploatacji. Wytwarzanie ekogroszku to nasza specjalność, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów.

Ekogroszek — dlaczego warto wybrać ogrzewanie za pomocą spalania ekogroszku?

Ekogroszek to najwyższej jakości węgiel o niskiej zawartości siarki, który ma też małą zawartość popiołu. Ekogroszek musi spełniać konkretne normy związane z rozmiarem oraz kalorycznością. W związku z tym, kupując dobry ekogroszek, możesz liczyć na to, że jego wartość opałowa będzie mieścić się w określonych ramach, a co za tym idzie, surowiec ten spełni Twoje wymagania dotyczące wydajności. Zużycie ekogroszku jest o wiele mniejsze, niż w przypadku innego opału, ponieważ ulega on powolnemu spalaniu. Sprzedawany przez nas ekogroszek pakowany jest w worki, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie składować go w dogodnym miejscu. Co więcej, korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się dostawą. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię materiał opałowy i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się całą resztą. Nasz ekogroszek workowany dostępny jest w wytrzymałych workach wysokiej klasy, który utrzymają materiał w doskonałej kondycji aż do czasu jego eksploatacji.

Różne kaloryczności ekogroszku workowanego

Sprzedawany przez nas ekogroszek workowany dostępny jest w różnych wariantach, jeśli chodzi o kaloryczność. Wartość opałowa pozwala na określenie tego, jak dużo ciepła uzyskać można podczas spalania konkretnego paliwa. Jest to bardzo ważne kryterium, które z pewnością warto uwzględnić podczas kupna ekogroszku. Węgiel może znacznie różnić się od siebie w zależności od jakości i procesów obróbki. Aby uzyskać optymalną ilość energii ze spalania, warto kupić węgiel o wysokiej kaloryczności. Sprzedawany przez nas ekogroszek ma jedne z lepszych parametrów, jeśli chodzi o wartość opałową. Dostępne na naszej stronie produkty charakteryzują się wysoką wartością opałową, dzięki czemu zaklasyfikować je można, jako ekogroszek workowany premium. Wybierając nasz ekogroszek obniżysz koszty ogrzewania, a także zyskasz wygodny w obsłudze opał, który świetnie nadaje się zarówno do pieca, jak i kominka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *