: Trying to access array offset on value of type bool in on line
Notice/home/birdcode/domains/nasze-domy.com/public_html/wp-content/plugins/ginger/addon/analytics/ginger.analytics.php105
Uniwersalne meble do pokoju dziecka

Uniwersalne meble do pokoju dziecka

W momencie zmiany aranżacji pokoju maluszka na pokój starszaka konieczne jest przemyślenie całej koncepcji. Wielu rodziców wybiera meble, które są dostosowane do aktualnego wieku dziecka zapominając, że za kilka lat znów konieczna będzie wymiana, ponieważ meble staną się dla nastolatka zbyt dziecinne. Rozwiązaniem tego problemu są meble uniwersalne, które będą funkcjonalne i dla małego i dla starszego dziecka.

Uniwersalne, czyli jakie?

Zacząć należy od koloru, ponieważ to on ma tutaj kluczowe znaczenie. Choć producenci coraz rzadziej oferują intensywne barwy dedykowane dzieciom, a więc zielony, żółty, różowy czy niebieski, to wciąż w niektórych sklepach można się z nimi spotkać. Wybranie takich mebli będzie skutkowało koniecznością ich wymiany w niedługim czasie, dlatego warto stawiać na kolory, które będą dobrze komponować się zarówno z dekoracjami typowymi dla pokoju maluszka, a więc bajkowymi plakatami i figurkami, a także dużą ilością pluszaków, jak i później, kiedy dodatki dziecięce zostaną zamienione na książki i inne gadżety.

Meble, które są niezbędne w pokoju dziecka przede wszystkim łóżko, szafa i komoda. Ich rozmiary należy wybrać uwzględniając przyszłe potrzeby dziecka. Z czasem pojemność szaf i szafek może być niewystarczająca, dlatego należy zadbać na etapie kupowania, by nie były zbyt małe. Jeśli maluch potrzebuje biurko, można rozważyć zakup mebla z regulowaną wysokością.

Charakter mebli można łatwo zmienić

Wybierając zestaw mebli na agatameble.pl do pokoju dziecka warto zdecydować się na takie, które będą pasowały również do nastolatka, jednak w bardzo prosty sposób można nadać im dziecięcego charakteru, by były adekwatne do wieku. Kluczem jest wymiana uchwytów. Koszt nie jest duży, a meble prezentują się zupełnie inaczej. Dla dziecka w wieku przedszkolnym można wybrać kolorowe zwierzątka, kwiatki, samochodziki lub inne motywy, które dotyczą zainteresowań maluszka, natomiast we właściwym czasie dokonać wymiany na bardziej eleganckie i gustowne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *