Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/birdcode/domains/nasze-domy.com/public_html/wp-content/plugins/ginger/addon/analytics/ginger.analytics.php on line 105
Plama na suficie? Zlokalizuj wyciek z profesjonalistami!

Plama na suficie? Zlokalizuj wyciek z profesjonalistami!

Artykuł partnera.

Awarie hydrauliczne zdarzają się nie tylko w starszych domach, równie dobrze mogą pojawić się w nowej zabudowie i objawiają się zaciekami lub mokrą plamą na posadzce, ścianie lub suficie. Bardzo często trudno jednoznacznie stwierdzić miejsce wycieku, dlatego potrzeba specjalistycznego sprzętu i fachowca, który dobrze wie, w jaki sposób znaleźć przyczynę zawilgocenia.

Samodzielna lokalizacja wycieku to trudna sprawa!

Wiele osób, zamiast wezwać na pomoc fachowca, wybiera samodzielne poszukiwania miejsca wycieku. Odbywa się to na zasadzie skuwania kolejnych warstw ściany lub posadzki do momentu, aż w końcu uda się zlokalizować wyciek, Niestety metoda ta powoduje spore zniszczenia i wiąże się z koniecznością przeprowadzenia dużego remontu. Pomimo odkrycia rur bardzo często i tak nie udaje się jednoznacznie wskazać miejsca wycieku i ostatecznie potrzebna jest pomoc specjalisty. Warto w takiej sytuacji wezwać fachowców z https://osuszacz-maz.pl/wykrywanie-wyciekow-wody/, którzy bez żadnego kucia w ścianach zlokalizują problem i naprawią usterkę, wykonując niewielki otwór w ścianie czy suficie. To zdecydowanie najszybsza i najskuteczniejsza metoda pozwalająca rozwiązać problem i przejść do obowiązków dnia codziennego.

Jak można zlokalizować wyciek? Potrzeba do tego celu użyć specjalistycznego sprzętu. Bardzo często do rur wprowadza się specjalny preparat fluorescencyjny, który umożliwia szybkie znalezienie awarii. Innym rozwiązaniem wykorzystywanym w takiej sytuacji jest kamera termowizyjna. Wbrew powszechnej opinii nadaje się ona tak samo do pracy przy rurach hydraulicznych, jak i kanalizacyjnych. Doskonale radzi sobie z ciepłą, ale również zimną wodą. Wykonując kilka zdjęć, doświadczony operator jest w stanie znaleźć usterkę z bardzo dużą dokładnością i niezwłocznie przystąpić do jej naprawy.

Pamiętajmy, że samo znalezienie miejsca wycieku to dopiero połowa sukcesu. Ważne jest szybkie rozwiązanie problemu, a do pełnej satysfakcji klienta potrzebna jest sprawna praca fachowca na najlepszej jakości materiałach. Opisywana tu dzisiaj firma zapewnia błyskawiczną pomoc w każdej sytuacji związanej z wyciekami, ale również totalnym zalaniem mieszkania. Umożliwia zlokalizowanie awarii oraz jej usunięcie, a jeśli zajdzie taka potrzeba, może wykorzystać specjalistyczne osuszacze, by pozbyć się nadmiaru wilgoci z domu. Jest to szczególnie istotne, gdy mieszkanie lub dom zostały całkowicie zalane i pozostawienie wilgotnych ścian oraz podłóg grozi szybkim zagrzybieniem pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *