Obrazy na szkle – doskonały pomysł na wystrój pomieszczenia!

Obrazy na szkle – doskonały pomysł na wystrój pomieszczenia!

Wystrój pomieszczenia jest bardzo istotną kwestią, w którą wiele ludzi wkłada mnóstwo wysiłku, czasu i pieniędzy. Aby wystrój zachwycał i był oryginalny, czasem wystarczy sięgnąć po odpowiednie rozwiązania, takie jak obrazy na szkle. W dalszej części artykułu przybliżymy ten temat i przedstawimy, dlaczego warto zdecydować się na obrazy na szkle do salonu.

  • Obrazy na szkle – czym są?
  • Szklane obrazy – najlepszy pomysł na wystrój!
  • Szklany obraz – technologia i jakość
  • Szklane dekoracje ścienne – obrazy na szkle akrylowym

Obrazy na szkle – czym są?

Obrazy szklane to niezwykły sposób na upiększenie każdego wnętrza. Obraz na szkle charakteryzuje się nowoczesnością i niezwykłą głębią, która przykuwa oko. Obrazy na szkle idealnie wkomponują się zarówno w wystrój salonu, kuchni, jak i sypialni. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych wzorów,można bez problemu dopasować obraz na szkle do każdego stylu wnętrza.

Szklane obrazy – najlepszy pomysł na wystrój salonu!

Malowane na szkle obrazy to przede wszystkim zachwycająca trójwymiarowa głębia, która przykuwa uwagę i nie pozwala przejść obok obrazu obojętnym. Do tego, malunek taki odznacza się pięknym połyskiem, a w dodatku jest odporny działanie promieni słonecznych, dzięki czemu może cieszyć oko w słonecznych pokojach reprezentacyjnych przez długi okres czasu, bez strachu o wyblaknięcie. Z tego powodu, zakup obrazu na szkle do salonu jest doskonałym wyjściem, jeśli chcemy podnieść jego walory estetyczne.

Szklany obraz – technologia i jakość

Obraz szklany to przede wszystkim wysoka jakość uzyskana poprzez nowoczesne technologie. Kolory odznaczają się wysokim nasyceniem i doskonała, naturalną barwą. Odporność na promienie UV i niezwykłą jakość uzyskuje się poprzez wieloetapowy proces wydruku. Poza nadrukiem w wysokiej jakości, obraz posiada zazwyczaj także dwie warstwy zabezpieczające, które razem poddawane są połączeniu termicznemu ze szkłem. Dzięki temu innowacyjnemu procesowi produkcji, obraz wykonany jest z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy szczegół.

Szklane dekoracje ścienne – obrazy na szkle akrylowym

Na rynku dostępne także obrazy, wykonane z cenionego w architekturze wnętrz materiału, jakim jest szkło akrylowe. Przy tradycyjnym obrazie na szkle wykorzystywane jest szkło hartowane, natomiast w przypadku obrazów akrylowych, materiał potocznie zwany plexi. Jest to materiał posiadający te same walory, co szkło, przy czym cechuje się większą trwałością. Kwestia wyboru między obrazem na szkle a obrazem akrylowym jest więc uzależniona od osobistych preferencji każdego kupującego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *