Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/birdcode/domains/nasze-domy.com/public_html/wp-content/plugins/ginger/addon/analytics/ginger.analytics.php on line 105
Jesienne porządki w ogrodzie

Jesienne porządki w ogrodzie

Jesień wtargnęła wielkimi krokami, wokół zaczyna się brązowić, żółcić i czerwienić. Natura wygląda pięknie, niestety niebawem jesienne barwy zaśmiecą nam ogród. Jak się do tego przygotować?

Odkurzacz ogrodowy spalinowy czy dmuchawa do liści?

Jesienne porządki wymuszają na nas zaplanowanie dość długiego czasu, by ogarnąć ogród choćby z liści. W sklepie internetowym Garden System otrzymamy profesjonalne urządzenia ogrodowe. Między innymi znajduje się tu dmuchawa do liści czy odkurzacz ogrodowy spalinowy. Co najlepiej wybrać? Może na początek poznajmy zastosowanie i działanie obu urządzeń. Odkurzacz ogrodowy to urządzenie o większej wszechstronności. Mianowicie liście i odpady gromadzą się w zintegrowanym worku, który opróżniamy do pojemnika z odpadami zielonymi, lub na kompostownik. Taki odkurzacz może być spalinowy lub elektryczny, wszystko zależy od naszej wygody, no i z pewnością również ceny. Należy dodać, że w przypadku odkurzacza trzeba liczyć się z wagą worka w którym zbierane są odpady. Starsze osoby mogą mieć z nimi problem, wtedy lepiej jest wybrać dmuchawę. Jakie odpady zbierze odkurzacz? Z pewnością świetny jest w usuwaniu liści, skoszonej trawy, drobnych patyczków, szyszek, śmieci i kory. Najczęściej mamy 6 stopni mocy dmuchania i wciągania oraz wygodną regulację. Dmuchawa do liści spalinowa Stiga to spory wybór praktycznych i wygodnych urządzeń.

Dmuchawa do usuwania liści

Dmuchawa do liści to praktyczne narzędzie ogrodnicze, które zastępuje monotonną metodę oczyszczania ogrodu, podjazdów i trawników przy pomocy grabi i miotły. Dmuchawa służy wyłącznie do zebrania liści w jedno miejsce, posiadając funkcję dmuchania. Stosując dmuchawę zaoszczędzimy nie tylko mnóstwo czasu, ale także oszczędzimy naszą siłę rąk. Z tym innowacyjnym urządzeniem dojdziemy nawet do trudno dostępnych miejsc. Z ich pomocą wykonamy prace porządkowe nawet na dużym i rozległym terenie.

Dmuchawa akumulatorowa

Profesjonalne narzędzia ogrodnicze są zazwyczaj tak stworzone, aby nie posiadały zbyt dużej wagi. Tak jest także z dmuchawą akumulatorową, u której w przypadku marki Stihl możemy liczyć na wagę 2,8 kg. To niezwykle lekkie urządzenie sprawi, że praca w ogrodzie będzie przyjemna a jej kompaktowa pozycja baterii zapewni optymalne wyważenie urządzenia.

Z pomocą tychże urządzeń zadbamy o trawnik na każdej posesji, czy będzie ona dużych czy małych rozmiarów. Warto zainwestować w dmuchawy do liści z funkcją odkurzania, aby móc na bieżąco usuwać liście i śmieci z ogrodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *