Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/birdcode/domains/nasze-domy.com/public_html/wp-content/plugins/ginger/addon/analytics/ginger.analytics.php on line 105
Dzień Mamy. Jaki prezent wybrać dla mamy – ogrodniczki?

Dzień Mamy. Jaki prezent wybrać dla mamy – ogrodniczki?

Dzień Mamy to ważne święto, w którego czasie możemy podziękować rodzicielce za opiekę, miłość i wsparcie. Z tej wyjątkowej okazji mamę zazwyczaj obdarowujemy prezentami. Ich zakup nie zawsze jednak jest łatwy. Co jej wręczyć, jeśli chcemy zrezygnować z tradycyjnych bukietów ciętych kwiatów i czekoladek? Najlepiej upominek dopasować do zainteresowań i hobby rodzicielki. W naszym zestawieniu znajdziesz oryginalne, praktyczne i piękne prezenty dla mamy, która uwielbia spędzać czas w ogrodzie lub na działce.

Zestaw narzędzi ogrodniczych

Narzędzia ogrodnicze to podstawowe wyposażenie każdego ogrodnika czy to amatora, czy profesjonalisty. Grabki, motyka, sekator, łopatka – takie akcesoria przydarzą się zawsze. Zestaw podstawowych narzędzi jest więc idealnym pomysłem na prezent dla mamy ogrodniczki. Możesz wybierać komplety do pielęgnacji małych roślin doniczkowych, rabatowych i balkonowych lub też postawić na bardziej profesjonalne zestawy. Oryginalnym wyborem będą narzędzia zapakowane w kosz lub specjalną przenośną skrzyneczkę, lub też zestawy z fartuchem ogrodniczym. Pamiętaj też, że narzędzia nie muszą być nudne, możesz wybrać te w pięknych kolorach np. błękitne, malinowe, żółte, pomarańczowe.

Kalosze ogrodowe

Prace ogrodowe, choć przyjemne nie zawsze są czyste, dlatego każdej ogrodniczce przydadzą się kalosze. Akcesoria te nie muszą jednak być szare i nudne. Mamie podarować możesz kolorowe i śliczne kalosze, które uprzyjemnia pracę w ogrodzie. Pamiętaj, aby wybierać te lekkie, wodoszczelne, najlepiej wykonane z tworzywa piankowego. Pozwalają one wygodnie pracować podczas deszczu oraz wybierać się na długie spacery po łąkach i lasach.

Kapelusz ogrodowy

Sadzenie, pielenie, podlewanie to prace, które narażają mamę na długą ekspozycję na słońce. Ta natomiast jest niekorzystna dla skóry i ogólnego zdrowia. Aby więc chronić rodzicielkę przez negatywnym wpływem promieni UV, podaruj jej kapelusz ogrodowy. Postaw na ten z szerokim rodem, który będzie stanowił doskonałą ochronę, a także doda szyku i elegancki ogrodowym stylizacją. Przy pracy w ogrodzie najlepiej sprawdzi się kapelusz bawełniany, zapinany na zatrzask lub z tasiemką ochronną.

Leżak ogrodowy

Ogród to nie tylko miejsce sadzenia i pielenia, ale także relaksu, który należy się każdemu po ciężkiej pracy. Jeśli chcesz zapewnić mamie miejsce do odpoczynku wśród ulubionych kwiatów lub w pobliżu ukochanego warzywniaka podaruj jej leżak ogrodowy.

Leżaki ogrodowe będą znakomitym uzupełnieniem kompletu mebli wypoczynkowych. Pozwolą się odprężyć, zrelaksować, a nawet uciąć sobie drzemkę na świeżym powietrzu. Najwygodniejsze leżaki ogrodowe to te mające regulowany kąt pochylnia oparcia (dzięki temu możliwe jest na nich siedzenie i leżenie), podnóżek i podłokietniki. Przy zakupach zwróć uwagę, czy wybrany model nie jest zbyt wąski lub za krótki, jeśli ma być przeznaczony do leżenia powinien mieć co najmniej 160 cm długości. W Miloo Home mamom ogrodniczkom polecamy leżaki ogrodowe lekkie, składane lub na kółkach, które prosto można przenieść w dowolne miejsce w ogrodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *